Ua Taxi: не крепко Ua, та й Taxi не очінь

хвилинка антиреклами.
тижні зо два тому вручили мені на вулиці візитівочку Ua Taxi (таку, як на фото. Телефони приховала, бо це ж АНТИреклама, а не реклама)

І лежала вона собі на тумбочці, нікого не чіпала. І її ніхто не чіпав – в нас уже є аж 2 служби таксі, послугами яких користуємось. Аж тут сьогодні знаходжу в поштовій скриньці листівку цих же Ua Taxi. Ну, думаю, ок, спробуємо, що то за Юей Таксі. Дзвоню. Замовляю машину. Вказую, куди буду їхати. Оператор: “поїздка коштуватиме 21 грн. Чекайте, ми вам передзвонимо”. О, круто, зазвичай така поїздочка коштує 23-24 грн. Не збрехала реклама, дійсно найнижчий тариф. Але радість моя була нетривалою. Всього 7 хвилин. Бо саме за 7 хвилин – дзвінок. І автовідповідач мені прорік “ізвінітє, нєт свабодних машин в вашем районє”.
отаке воно – ЮЕй Таксі. Свинство, та й годі. Мало того, що з машиною “кинули”, так ще й мовою окупанта. Не зовсім зрозуміла, до чого там UA, окрім як данина “тренду” і намагання натиснути на патріотизм споживача. Гидко

Dark Vesta

About Dark Vesta

Невиправна мрійниця
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Ua Taxi: не крепко Ua, та й Taxi не очінь

  1. Оленка says:

    О, норм київський сервіс. Мінімальний тариф 35, протягом 10 хв чекаєш смс, потім телефонуєш, тобі кажуть шо нічо не знайшли. А якщо в п’ятницю – так методично можна 5-6 служб моніторити. Щодо УА – ніяких надій, виключно російська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *